Kriolipoliza Cooltech

Platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę.

Koszt zabiegu
od 599zł
Czas zabiegu
70 min
Znieczulenie
Nie
Liczba zabiegów
1-3
Odstępy
8 tygodni
Obszar
Całe ciało
Czym jest Cooltech?
CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała. CoolTech pracuje w -8°C poprzez kontrolowane schładzanie tkanki tłuszczowej w sposób selektywny następuje rozpad komórek tłuszczowych.
W czym pomaga?
Specjalnie zaprojektowane głowice są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu żadne partie ciała nie zostaną pominięte. Urządzenie idealnie zwalcza tkankę z pośladków, bioder, talii, pleców, ramion i podbródka. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie skuteczny, pacjent odczuwa lekki chłód i zassanie opornych fałdek.
Bezpieczeństwo
Wymrażanie następuje selektywnie, z wysoką precyzją, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz zapewnia wysoką skuteczność. Aby dodatkowo wzmocnić bezpieczeństwo, urządzenie CoolTech zostało wyposażone w ochronną membranę stanowiącą barierę między głowicą a miejscem zabiegowym eliminując ryzyko uszkodzenia innych tkanek
Mocne strony zabiegu
1
NIEINWAZYJNY, SKUTECZNY, BEZPIECZNY
2
PRACA W TEMPERATURZE DO -8°C
3
GŁOWICA Z REGULOWANĄ PRÓŻNIĄ DO SCHŁADZANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ W SPOSÓB SELEKTYWNY, POWODUJE APOPTOZĘ KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH
4
BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI

Niesamowite efekty

Zobacz także

TO NIC NIE KOSZTUJE!

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

+48 539 824 404

Stare Babice, ul. Piłsudskiego 5/7