Lumenis NuEra Tight

Nieinwazyjny sposób na remodeling tkanek, napinania luźnej skóry i poprawy wyglądu cellulitu.

Koszt zabiegu
od 300 zł
Czas zabiegu
od 30 min
Znieczulenie
Nie
Liczba zabiegów
4-6
Odstępy
1-2 tyg.
Obszar
Twarz, plecy, ramiona
Wskazania
  • Spadek jędrności i elastyczności skóry: podniesienie owalu twarzy i podbródka,ujędrnienie struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek,zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, odbudowa kolagenu, konturowanie ciała

  • Zwiotczenie skóry: obkurczanie i ujędrnianie skóry ciała, podniesienie pośladków, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud

  • Cellulit: redukcja cellulitu w obszarach jego występowania: pośladki, uda.

  • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

Mocne strony zabiegu
1
Naturalny efekt odmładzania
2
Przyjemne odczucia podczas zabiegu
3
Brak czasu rekonwalescencji

NuEra, czyli fala radiowa służy do poprawy owalu twarzy, likwidacji podwójnego podbródka oraz modelowania ciała.

Fale radiowe wykorzystywane są do wszechstronnych zabiegów na ciało i twarz. Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości i głębokości ciepła, możemy działać na problemy o różnym stopniu nasilenia, na różnych obszarach ciała i twarzy. Fale radiowe optymalizują skuteczność zabiegów na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach i plecach, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi.

- System kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry twarzy i ciała wyposażony jest w czujnik kontroli temperatury
- System emituje silne fale radiowe o częstotliwości 470kHz i dużej mocy (250 W), które w zależności od ustawień, powierzchniowo lub bardzo głęboko ogrzewają skórę.
- Na skutek podgrzania warstw skóry następuje przyspieszenie metabolizmu na poziomie komórkowym oraz regeneracja włókien kolagenu.
- Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości oraz głębokości ciepła, można oddziaływać na różne problemy, o różnym stopniu nasilenia, na rozmaitych obszarach ciała jak i twarzy.
- Urządzenie optymalizuje skuteczność zabiegów na takich partiach jak: brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona i plecy, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi

Ponadto system wykorzystuje tzw. nuAPIC (Automatic Power and Impedance Control) – to kontrola temperatury nowej generacji, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu wysokiej skuteczność. System zapewnia precyzyjne ogrzewanie do zaplanowanej wcześniej głębokości, z przewidywalnymi i spójnymi wynikami. Gdy temperatura skóry zbliża się do docelowej, system RF dzięki technologii APIC automatycznie dostosowuje się do jak najbardziej precyzyjnego ogrzewania.

Zabieg należy do procedur potocznie nazywanych „lunchowymi” ponieważ zajmuje około 30 minut w przypadku zabiegu na twarz i około 30-60 minut przy zabiegach na ciało. Zabiegi zapewniają naturalny wygląd i długotrwałe wyniki.

Skorzystaj i Ty

Niesamowite efekty

Zobacz także

TO NIC NIE KOSZTUJE!

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

+48 539 824 404

Stare Babice, ul. Piłsudskiego 5/7