O DepiPoint

Kim jesteśmy?

Specjalistami - absolwentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, II Wydziału Lekarskiego, kierunku Fizjoterapia. Z laseroterapią mamy do czynienia od 2014 roku - wiemy o tych urządzeniach wszystko.

Wiemy, że z niechcianym i nadmiernym owłosieniem, cellulitem lub nadmierną tkanką tłuszczową wiążą się kompleksy lub problemy zdrowotne, dlatego naszym priorytetem jest, by nasi Klienci po prostu zapomnieli o tych problemach. Raz na zawsze.

Nella Rzeszotarska

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego - Oddziału Fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister fizjoterapii. Specjalizuję się w depilacji laserowej i wykonuję tylko ten zabieg, dzięki czemu wiem o nim wszystko. W czasie pracy jestem przygotowana na wszelkie ewentualności i wiem, czego mogę się spodziewać w zależności od struktury, koloru i umiejscowienia włosa.
Szczególną uwagę zwracam na dokładny wywiad dotyczący przeciwwskazań do zabiegu, chorób towarzyszących i przyjmowanych leków. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do klientów i ich problemu. Oddając się w moje ręce masz pewność, że korzystasz z usług na najwyższym poziomie.


Beata Król

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego - Oddziału Fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister fizjoterapii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu kosmetologii bioestetycznej, posiada tytuł czeladnika w zakresie wizażu. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych placówkach medycznych i kosmetycznych. Obecnie specjalizuje się w wykonywaniu depilacji laserowej w DepiPoint. Charakteryzuje ją holistyczne podejście do Klientów i poczucie estetyki - w pracy wykorzystuje wiedzę medyczną i znajomość metod upiększających, łącząc je z praktyką kosmetyczną. Do jej głównych zainteresowań zawodowych należy depilacja laserowa, stosowanie zabiegów kwasowych, oczyszczających, nawilżających...

Prywatnie żona oraz kreatywna mama dwójki dzieci, specjalizująca się w robieniu wypieków i cukierniczych dzieł sztuki ;), a także zaangażowana fanka lokalnego klubu UKS Ołtarzew.


Izabela Bielińska

Licencjonowany Kosmetolog. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w kliku gabinetach kosmetycznych, gdzie specjalizowała się głównie w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Ukończyła kurs stylizacji rzęs. Praca Kosmetologa daje jej wiele satysfakcji, zwłaszcza wykonując depilacje laserowa w DepiPoint 🙂 W swojej pracy stara się dbać o komfort i zadowolenie klientki oraz by zabieg przebiegał w miłej atmosferze.


POZNAJ NAS BLIŻEJ

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

+48 539 824 404

Stare Babice, ul. Piłsudskiego 5/7