Opinie

To moja pierwsza przygoda z laserową depilacją i cieszę się, że trafiłam w to miejsce. Bardzo miła obsługa - począwszy od Pani recepcjonistki po Panie wykonujące zabiegi. Depilacja "wstydliwych" miejsc nie jest taka wstydliwa jakby się mogło wydawać bo Panie to prawdziwe profesjonalistki. Co prawda jestem tu 2 raz ale już po pierwszym zabiegu widać mega efekty - 1/3 włosków zaczęła wypadać. Salon choć niewielki to bardzo schludny i czyściutki, klimatyzowany. Chce się wracać 😊 Polecam 👍

Oliwia


Trafiłam do salonu Depi Point z polecenia koleżanek i się nie zawiodłam! 😍 Efekt już po pierwszym spotkaniu. Sprzęt idealnie dobrany do skóry i włosów, dlatego zabiegi są bardzo szybkie i bezbolesne. Panie przesympatyczne przez co atmosfera, która panuje w salonie jest bardzo przyjazna. Pięknie urządzone miejsce ☺ Obecnie jestem na końcówce serii, ale już mam w planach kolejne zabiegi i kolejne depilacje innych części ciała Bardzo polecam Depi Point! Efekty są powalające.

Monika K


Polecam to miejsce w 100% :) Efekt już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej! Profesjonalne i indywidualne podejście. Panie są wykwalifikowane i przemiłe co wpływa również na pozytywną atmosferę w salonie ;)

Monika W


JUŻ WIESZ CO MÓWIĄ INNI

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

+48 539 824 404

Stare Babice, ul. Piłsudskiego 5/7